top of page
IMG_9983.JPG

           


        FOLK WEAR

O NÁS

folklorne oblecenie, ludove oblecenie, tradicne slovenske oblecenie, folklorne, folklorne sukne

Vítame vás na stránke folkwear.sk, ktorá prináša nakupujúcim výnimočný a tradičný štýl. Venujeme sa vlastnoručnej výrobe čeleniek, párt, sukní s folklórnym vzorom, sukní a predaju iných textílií. Našu ponuku neustále rozširujeme, každý týždeň máme pre Vás pripravené niečo zaujímavé, krásne a trendy. Vízia folkwear.sk je vo svojom jadre rýchla, progresívna a zameraná na tradičnú módu a všetky naše výrobky. Pozývame vás na prehliadanie našich stránok a prajeme vám aby ste našli presne to, čo hľadáte. 

DSC-0362.JPG

KONTAKTUJTE NÁS

Slnečná ulica 370/14, Brodzany 958 42

+421910631745 alebo +421903219209

  • instagram
  • facebook

NAŠE OBCHODNÉ PODMIENKY

Na folkwear.sk sa venujeme tomu, aby sme našim zákazníkom poskytovali spravodlivý, obohacujúci a príjemný nákupný zážitok. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše obchodné podmienky podrobne uvedené nižšie.

REKLAMAČNÝ PORIADOK

Toto je sekcia reklamačného poriadku. Je to skvelé miesto, aby ste ako zákazník vedeli, čo máte robiť v prípade, že ste zmenili názor na Váš nákup, alebo ak nie ste spokojní s produktom. Priama politika vrátenia alebo výmeny je spôsob, ktorým sa Vás snažime ubezpečiť, že u nás môžete nakupovať s dôverou.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Toto je sekcia ochrany osobných údajov. Je to skvelé miesto, kde informujete svojich zákazníkov o tom, ako ich osobné údaje používame, ukladáme a chránime.  Ochrana osobných údajov nášho zákazníka má  pre folkwear.sk najvyššiu dôležitosť.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

V tejto sekcii nájdete veľkostnú tabuľku našich modelov.

Na Vašom názore nám zaleží
Ako si bol snami spokojný ?Veľmi zleNič mocDobreVeľmi dobrePerfektné!Ako si bol snami spokojný ?

Ďakujeme!

bottom of page